Minel Teledata Øst

avd. Lillehammer

Vi er en del av Minel konsernet med over 350 ansatte.
Minel Teledata Øst Lillehammer består følgende ansatte: 

Trond Syversen

Daglig leder
Tlf: 61 22 67 03
Mobil: 952 82 005
Epost: 
trond@teledataost.no

Mats Tony Lileng

Telekom og IT
Tlf: 906 50 115
Epost: 
mats@teledataost.no

Odd Arne Holslien

IT konsulent / tekniker
Mobil: 977 65 483
Epost: 
odd@teledataost.no

Gudbrand Sagsveen

IT konsulent / tekniker
Tlf: 905 62 555
Epost: 
gudbrand@teledataost.no

Vidar Hansen

Montør / tekniker
Mobil: 975 58 880
Epost: 
vidar@teledataost.no

Åge Nyheim

Montør / tekniker
Mobil: 959 02 788
Epost: 
aage@teledataost.no

Kjell Opsahl

Montør / tekniker
Mobil: 974 34 135
Epost: 
kjell@teledataost.no

Jørn Solbakken

IT konsulent / tekniker
Tlf: 913 00 833
Epost: 
jorn@teledataost.no

Peter Heiberg

Montør / tekniker
Tlf: 948 49 180
Epost: 
peter@teledataost.no

Bjørg Aaen

Lønns- og regnskapsansvarlig
Tlf: 612 26 702
Epost: bjoerg.aaen@minel.no

Anne Marie Bratthovde